אמא, שחררי

צילומי משפחה בסטודיו

משפחת כהן המקסימה בחרה לעשות צילומי משפחה לכבוד יום ההולדת הראשון של נעמה. וזו סיבה ממש מרגשת, כי סוף סוף יש להם בת אחרי שני בנים. אמא כל כך התרגשה והיו לה כל כך הרבה ציפיות, אבל מה, לפעמים המציאות שונה מהפנטזיות שלנו.

בהתחלה, אמא הגיעה עם נעמה לצילומים שלה לבד, ונעמה ממש לא זרמה בלשון המעטה. בכתה ועשתה לנו ממש סצנות ולא הייתה בעניין, לא משנה מה ניסינו. הצעתי לאמא לבוא עם כל המשפחה, בתקווה שכשתהיה בסביבה משפחתית תומכת, נעמה תשתף פעולה. השינוי היה ממש דרמטי. עם שני האחים הגדולים שלה לידה נעמה חייכה והייתה מבסוטית, ממש כאילו בנאדם אחר.

יש מקרים שצריך להתגמש ולשחרר את הציפיות שלנו. לשחרר את מה שרצינו או פינטזנו, ולנצח עם מה שיש, ועם מה שאפשר. במקרה הזה, התעקשות לא הייתה עוזרת.

צילומי משפחה בסטודיו

הניסיון הרב שיש לי בצילומי משפחה ובצילום תינוקות וילדים בכל הגילאים, מאפשר לי ראייה רחבה של הסיטואציה. לעיתים, הורה שמכיר את הילד שלו ואיך הוא מתנהג בסיטואציה מסוימת בסביבה הביתית והמוכרת, לא באמת יודע לצפות איך הילד שלו יתנהג בסביבה אחרת. לפעמים הילד מרגיש את הלחץ של ההורה והציפיות שלו ועושה סוג של “דווקא”.

לכן, חשוב שאתם ההורים תגיעו לצילומים עם ראש פתוח, וגישה חיובית. בלי לחץ וציפיות מסוימות מהילדים.

צילום ילדים ומשפחה- שלושה אחים

ההבטחה וההתחייבות שלי כצלמת משפחה מנוסה, היא לעשות את כל שביכולתי, בעזרתכם ההורים כמובן, כך שהילדים שלכם ישתפו פעולה ויצאו הכי טוב שאפשר.

הקסם של ילדים הוא השובבות, שמחת החיים שלהם והנאיביות, הם לא חושבים: “אוי אם אני אחייך החיוך שלי לא מחמיא לי, החולצה הזו לא יושבת עליי כל כך יפה, יש לי בטן”. וזה היופי שלהם. הם עסוקים ברגע, בכאן ובעכשיו, במשחק ובחוויה עצמה. הם לא חושבים על התוצאה הסופית, וזה דווקא מה שמאפשר להגיע לתמונות טבעיות ואותנטיות עם הפרצופים המצחיקים שלהם והשטויות. אלו רגעי הקסם האמיתיים של צילומי משפחה.

צילום משפחה- שלושה אחים

צילומי ילדים ומשפחה בסטודיו מאובזרובזר

צילום תינוקת לכבוד יום הולדת שנה