החשיבות של צילום תדמית לאתר ורשתות חברתיות

פורטרט אישי- צילום אומנותי

למה חשוב להשקיע בצילומי תדמית מקצועיים לאתר ולרשתות החברתיות? האם באמת כדאי לכם להשקיע בצילום איכותי ומקצועי על ידי צלמת מקצועית?

תמונת פורטרט אישי- בסטודיו לצילום אומנותי עם סטיילינג בסגנון וינטאג' רומנטי כיום, בעידן האינטרנט המהיר והרשתות החברתיות, אנו מוצפים בגירויים ויזואליים וכדי לבלוט חשוב להשקיע בצילום איכותי המשדר בעיקר מקצועיות ואמינות. מי שצופה בצילום התדמית המקצועי מתרשם מכם לטובה.

כדאי לדעת כי בעזרת צילום מקצועי בסטודיו ניתן לשדר מסרים שיווקיים שונים, לדוגמה מסר של סמכותיות, יצירתיות, מקצועיות וכיוצא בזה. יש שלושה סגנונות של צילומי תדמית:

  • צילום פורטרט – הצלם יצלם רק את הפנים ופלג הגוף העליון שלכם. בדרך כלל מצלמים את התמונה בסטודיו על רקע נייטרלי ואחיד כך שהעין תתמקד בעיקר בפנים שלכם.
  • צילום מקצועי בסטודיו – צילום מבוים בסטודיו של הצלמת. ניתן לבחור בין צילום של הפנים ופלג הגוף העליון או צילום את כל הגוף, כאשר מטרת הצילום היא להעביר מידע נוסף או מסר מסוים, למשל צילום של תקליטן עם אוזניות, צילום של ספר עם מספריים ומסרק וכדומה. 
  • צילום בעבודה שלכם – ניתן לצלם אתכם גם בעבודה כדי לשקף את העסק שלכם ולהעביר מסרים שיווקים שונים, בהתאם לצורך. גם בצילומי התדמית בעבודה מצלמים בדרך כלל את פלג הגוף העליון, אך אפשר לצלם את כל הגוף, כאשר ברקע ניתן לשקף את סביבת העבודה.

תמונת פורטרט אישי- בסטודיו לצילום אומנותי

למה כדאי לכם להשקיע בצילום תדמית מקצועי?

מאחר והעין האנושית נמשכת קודם כל לגירוי ויזואלי ורק לאחר מכן לטקסט, ישנה חשיבות גבוהה לצילומי תדמית מקצועיים. צילום תדמית מקצועי גורם לגולשים באתר או בפרופיל שלכם ברשתות החברתיות לרושם של אדם מקצועי וסמכותי שניתן לסמוך עליו. הצילום משדר גם אמינות ויושרה וניתן להעביר שלל מסרים שיווקים נוספים. כך, הגולש מתעניין בכם יותר ורוב הסיכויים שהוא יפנה אליכם ולא לאחד המתחרים.

רושם חיובי בעזרת צילומי תדמית באיכות גבוהה מזמין את הלקוח ליצור קשר, להזמין מכם עבודה, לרכוש מוצר או שירות שאתם מציעים או להתעניין בכם ולעקוב אחרי פעילותכם.

צילומי תדמית בסטודיו של צלמת עם כנפיים

המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" ידוע ומוכר לכולם, על ידי צילום מקצועי כל אחד יכול לצאת פוטוגני וליהנות מתמונה מחמיאה ואיכותית, עם או ללא מסר שיווקי. מומלץ לבחור חבילה הכוללת מספר צילומים מקצועיים כדי להעלות תמונה אחת לאתר ותמונה מקצועית נוספת לפרופיל ברשתות החברתיות השונות. 

צילומי תדמית נחשבים לכלי שיווקי לכל דבר ועניין, וניתן להשתמש בהם במגוון אמצעים וערוצי שיווק. לקוחות רבים מקבלים החלטה על סמך התמונה, לכן כדאי להשקיע בצילום מקצועי בסטודיו שלנו או במקום העבודה שלכם. זהו צילום מחמיא בתנאי תאורה מעולים, עם או ללא אביזרים. בנוסף, זו חוויה מקורית ומעניינת, לכן חשוב לבחור סטודיו מקצועי לצילום המתמחה בצילומי פורטרט ותדמית לאנשי עסקים, למובילי דעה, לאמנים ועוד.