שאלות נפוצות


כמה זמן נמשך הצילום?

בדרך כלל בין שעה לשעתיים. צילום תינוקות וצילום ילדים קטנים בד"כ קצר יותר, בסביבות שעה. צילום תינוקות וצילום ילדים קטנים בד"כ קצר יותר, בסביבות שעה.
צילום הריון, צילום ילדים גדולים ומבוגרים נמשך יותר, עד כשעתיים.

מה צריך להביא?

קודם כל את עצמכם. בסטודיו קיימים אינסוף אביזרים ופריטי לבוש. תקבלו הנחיות מתאימות לגבי לבוש בסיסי שכדאי להביא בהתאם לגיל. לבוש זה ישמש כבסיס בלבד.

האם נקבל את התמונות על דיסק?

!כן, תקבלו דיסק ובו התמונות ברזולוציה שמתאימה להדפסת תמונות איכותיות בגודל 15X21ס"מ.

באיזה גיל כדאי לבוא לצילום תינוקות?

הכל תלוי בכם. כל גיל מתאים. אפשר לצלם תינוק  ימים ספורים לאחר הלידה, וזה פשוט מקסים. בכל גיל יש את ההעמדות המתאימות והאביזרים שאפשר לשלב. בכל מקרה אם מה שאתם רוצים זה צילום תינוקות כמו שראיתם כאן באתר, אז כדאי להגיע להצטלם לפני גיל שנה.

הילד שלי בדיוק קיבל מכה ויש לו סימן/ שריטה, בדיוק יצא לי פצעון, מה עושים, האם לדחות את צילום הילדים?

אין צורך לדחות את הצילום. בדיוק בשביל זה אני מעבדת את התמונות בפוטושופ. עריכה וריטוש מקצועי של הצילומים הם חלק מההתחייבות שלי לכך שהתמונות שתקבלו יהיו איכותיות ובגימור מושלם.

אני מאד רוצה לעשות צילום הריון, אבל יש לי סימני מתיחה, שאני ממש לא אוהבת, האם אפשר להעלים אותם?

כן, בוודאי! אמנם עם המון עבודת ריטוש, אבל זה בהחלט אפשרי, ובשביל זה אני כאן. תרגישי בנוח, התמונות ישימו דגש על מה שאת אוהבת. וכל השאר, אם את לא מעוניינת שייראו פיגמנטציה,כתמים, צלקות, סימני מתיחה, אותם תשאירי לי להעלים.

מתי כדאי להגיע לצילומי הריון?

חלק גדול מהיופי בצילום הריון, הוא בטן עם נוכחות. חודש שביעי/שמיני הם זמן טוב. גודל הבטן משתנה מאד והוא אישי. בדרך כלל בין השבועות 32-36 כבר יש בטן מספיק גדולה, אך עדיין תרגישי בנוח ואוכל לצלם אותך בהעמדות שונות.לא כדאי לחכות לרגע האחרון, למקרה שהקטן/ה יחליטו להפתיע מוקדם מהמצופה.

אני מקווה שהתשובות סייעו לך בהחלטה. כמובן, אם יש לך שאלות נוספות, אל תהסס/י להתקשר אליי ללימור 054-5314-222
או לכתוב לי דרך צור קשר