צילומי משפחה מיוחדים
מאיה יהושוע, פתח תקוה

הגענו ללימור לצילומי משפחה דרך תמונות שראינו ומאד אהבנו באינטרנט. היה לנו יום מדהים וכייפי במיוחד! פגשנו צלמת מקסימה ומקצועית ביותר והכי חשוב – ידעה לעבוד עם התינוק והילדה והצליחה להוציא מהם את המיטב! התמונות יצאו מדהימות, מושקעות ואיכותיות.

צילומי משפחה עם הכלב
רבקה שטרן, רעננה

הצטלמנו אצל לימור צילומי ילדים ומשפחה .לימור צלמת מקסימה, מלאה בסבלות ודייקנית, יש אווירה נחמדה מאוד בסטודיו המהמם שלה שמלא בהמון דברים שווים, ממליצה בחום:))

צילומי משפחה בסטודיו
לורי אסתרין, גבעתיים

הגענו ללימור בפעם השלישית. הפעם הראשונה הייתה לפני כמעט חמש שנים עם צילומי הריון בילד הראשון וצילומי ניו בורן, בפעם השנייה צילומי משפחה וסמאש דה קייק ביום הולדת שנה של ביתנו האמצעית, והפעם צילומי משפחה וניו בורן לבת התינוקת. בכל הפעמים התוצאה הייתה מהממת. לימור צלמת משכמה ומעלה, האווירה הייתה נינוחה וכייפית והתוצאות היו מעולות בכל פעם.

צילום משפחה אמא ובן
טלי היימן, רמת גן

הצטלמנו אצל לימור פעמיים בהפרש של שנה. בפעם הראשונה צילומי משפחה ובפעם השנייה צילומי משפחה וניו בורן. לימור צלמת מקצועית, יסודית ושואפת לשלמות. כל פעולה שלה נעשית בקפידה, עם המון סבלנות (גם לקטנטנים וגם להורים). ממליצה בחום!

צילומי משפחה רגעים של קרבה
מורן בן צבי, ראשל”צ

הגעתי ללימור לצילומי משפחה וגיל שנה עם עולל מאתגר שלא ממש זרם עם הצילומים… ולימור, במקצועיות אדירה וסבלנות אין קץ הצליחה להוציא שלל תמונות קסומות אחת אחת! צלמת בחסד עליון! חוויה מדהימה ומזכרת מהממת של תמונות מושלמות עם שלל אביזרים ורקעים מרהיבים! ממליצה בחום

צילומי משפחה מגניבים
רביד אליהו , הרצליה

אל לימור הגעתי לפני כמעט 8 שנים בפעם הראשונה עם ילדתי הגדולה, לימור עם הרבה סבלנות צילמה וצילמה החליפה תלבושת ויצרה לנו אלבום מהמם לליהי שלנו ,שזו המזכרת הכי נפלאה שיש ,כמובן מאז חזרנו ללימור גם עם לידת הבן וגם בבת השלישית כי כשמשהו טוב, ממש טוב אז ברור שחוזרים ,האלבומים מדהימים כול תמונה יותר יפה מהשנייה ולנו נשארה מזכרת מופלאה ממליצה בחום רב על לימור מוכשרת,סבלנית,ונעימה