צילומי משפחה- הפנדה של אלכס

את משפחת לושיצקי היקרה פגשתי בפעם הראשונה כשהגיעו אליי לפני כשלוש שנים לצילומי משפחה. אז עוד הייתה להם ילדה אחת, סוני המתוקה הייתה רק בת שנה וחצי.
הם הגיעו עייפים מאוד, אחרי נסיעה ארוכה, ואחרי משמרת לילה בבית חולים. מיד ראיתי שאין סיכוי שסוני תשתף פעולה כשהיא כל כך עייפה.
הצעתי להם שינסו לתת לה לישון לפחות חצי שעה, ונמשיך בצילום אחר כך.
אז יחסינו התחילו בכך שאימא, אבא וסוני, כולם ביחד, נרדמו אצלי על הספה בסטודיו, ישנו טוב, וקמו כמו חדשים.לא יודעת מי היה יותר עייף, אבל הסבלנות השתלמה… כולם קמו מבסוטים.
!היו צחוקים ,היה כיף ולסוני יצאו תמונות מושלמות

צילום ילדה עם בובת קיטי

אחרי שנתיים וחצי, הם חזרו אליי לצילומי משפחה עדכניים, אל המשפחה הצטרפה אלכס, האחות הקטנה והשובבה.
הפעם סוני הייתה כבר ילדה” גדולה”, כמעט בת 4.
היה לה קצת קשה לפנות את הבמה לאלכס, זה לא פשוט כשתשומת הלב פתאום מופנית למישהו אחר ולא אלייך. אבל שמתי לב שהיא הגיעה עם בובה של קיטי. ישר הצעתי לה להצטלם עם בובת קיטי ענקית שיש
אצלי, ומרוב שהיא אוהבת צבע ורוד ואת קיטי, היא נמסה לגמרי, והייתה מבסוטית עד השמים. אחר כך הסשן זרם, ושתי האחיות המתוקות רקדו, שיחקו והצטלמו ביחד בהנאה.

צילום תינוקת על פרווה לבנה

שתי אחיות בשחור ולבן

צילום משפחתי של שתי אחיות מתוקות

בצילומי ילדים ומשפחה אני תמיד ממליצה להורים להביא איתם צעצוע אהוב של הילד. אלכס הקטנה הגיעה עם דוב פנדה פרוותי, שבמקרה לגמרי הוא גם חפץ המעבר שלה. כשסיימנו את הצילומים נפרדנו לשלום. לא עברו יותר משתי דקות, והאבא מתקשר אליי לשאול אם שכחו את פנדה אצלי בסטודיו. חיפשתי היטב ולא מצאתי.
הם ביקשו להגיע ולחפש יחד איתי, כולם חזרו לסטודיו, חיפשנו וחיפשנו וחיפשנו וחיפשנו, בכל מקום אפשרי, ו… פנדה לא נמצאה. אלכס הייתה עצובה, ואימא ואבא היו מודאגים, מה יעשו בלי פנדה.

צילום תינוקת בת שנה וחצי

צילום תינוקת עם דוב פנדה

איך אלכס תירדם בלילה. ממש לא קינאתי בהם.
בצער רב, הם נסעו הביתה בלעדיו. למחרת בבוקר, אני עוברת בשביל שמוביל אליי לסטודיו, היה יום גשום וסוער מאוד, וממש במקרה, פתאום אני רואה את פנדה עומד בכניסה לבניין שלידי, מישהו מצא אותו והניח אותו שם שלא יירטב בגשם. מיד סימסתי לאבא שפנדה נמצאה בריאה ושלמה. לא עברה דקה, ואני מקבלת טלפון,”מתי אפשר לבוא לקחת את פנדה, אפשר עכשיו?” כן, כמובן אבא ייצא מאשקלון ועד אליי לגבעתיים להביא את פנדה האהובה חזרה הביתה. מה לא עושים בשביל הילדה?
סוף טוב, הכול טוב.

צילומי משפחה בסטודיו