צילום ילדים בסגנון רומנטי
מאיה יהושוע, פתח תקוה

הגענו ללימור לצילומי ילדים ומשפחה דרך תמונות שראינו ומאד אהבנו באינטרנט. היה לנו יום מדהים וכייפי במיוחד! פגשנו צלמת מקסימה ומקצועית ביותר והכי חשוב – ידעה לעבוד עם התינוק והילדה והצליחה להוציא מהם את המיטב! התמונות יצאו מדהימות, מושקעות ואיכותיות.

צילומי ילדים בסטודיו כיפי עם עננים
רבקה שטרן, רעננה

הצטלמנו אצל לימור צילומי ילדים ומשפחה .לימור צלמת מקסימה, מלאה בסבלות ודייקנית, יש אווירה נחמדה מאוד בסטודיו המהמם שלה שמלא בהמון דברים שווים, ממליצה בחום:))

צילום ילדים בסטודיו מיוחד
לימור דודקביץ, פתח תקוה

אצל לימור ביקרנו פעמיים, לצילומי ניו בורן ולצילומי יום הולדת שנה ומשפחה. ונהנינו מכל רגע. לימור צלמת מקצועית, סבלנית ונעימה בעלת סטודיו מאובזר בטוב טעם. זכינו במזכרת מרהיבה, ממליצה בחום!!!

צילומי ילדים בקרקס
רביד אליהו, הרצליה

אל לימור הגעתי לפני כמעט 8 שנים בפעם הראשונה עם ילדתי הגדולה, לימור עם הרבה סבלנות צילמה וצילמה החליפה תלבושת ויצרה לנו אלבום מהמם לליהי שלנו ,שזו המזכרת הכי נפלאה שיש ,כמובן מאז חזרנו ללימור גם עם לידת הבן וגם בבת השלישית כי כשמשהו טוב, ממש טוב אז ברור שחוזרים ,האלבומים מדהימים כול תמונה יותר יפה מהשנייה ולנו נשארה מזכרת מופלאה ממליצה בחום רב על לימור מוכשרת,סבלנית,ונעימה

צילום ילדים בסטודיו מאובזר
הילה ויונתן ליבר, יולי 2017 בית רימון

לימור צלמת בחסד, מוכשרת בטירוף, מלאת סבלנות כלפי הילדים ונותנת תחושה טובה ואווירה מצויינת. הסטודיו נעים ואינטימי ויש שלל אביזרים ותלבושות. היה לנו לעונג לצלם את ביתנו הבכורה ולאחר שנה לחזור לצלם את הבת הקטנה. היה שווה את ההשקעה של הנסיעה מהגליל עד ללימור. תודה רבה על תמונות שיהוו עבורנו תיעוד מקסים מרגעים מרגשים לשנים.