מחירון צילום משפחה

משפחה- הורים ושני בנים מתוקים

מחירון תוספות:

חבילת בייסיק – מתאימה למשפחה של שני מבוגרים עם ילד/ שני ילדים מגיל 4 חודשים ומעלה

חבילת אקסטרה וחבילת פרימיום מתאימות למשפחות עם עד 3 ילדים

עבור כל מצולם מעבר למצוין בחבילה נוסף ישנה תוספת תשלום של 100 ₪

עיבוד תמונה נוספת בפוטושופ- 50 ₪

מבצע על תוספת 5 תמונות מעובדות-200 ש”ח

תמונה מעוצבת על פי.וי.סי בגודל  30/40  – 195 ש”ח

התמונות המעוצבות מגיעות עם מסגור מוזיאוני, מוכנות לתליה על הקיר

אלבום מעוצב באיכות פוטו, עם ציפוי UV, כריכת דמוי עור, גודל 15/20 ס”מ- 450 ש”ח

אלבום מעוצב באיכות פוטו, עם ציפוי UV, כריכת דמוי עור, גודל 22.5/22.5 ס”מ- 600 ש”ח

צילומי משפחה שמחים בסטודיו מקצועי

אתם משפחה מיוחדת. מגיע לכם שיהיו לכם תמונות יפות של כולכם ביחד. לא תמונה בפיקניק באמצע הביס, לא עם הראש חתוך, לא עם כל הבלגן בסלון. פשוט תמונות מחמיאות כשאתם לבושים כמו שאתם אוהבים, באווירה נעימה וכייפית, תמונות נהדרות של המשפחה הנהדרת שלכם.

צילמתי כבר כל כך הרבה משפחות וילדים שאני יודעת איך לגרום לילדים לשתף פעולה ולהוציא מהם את הרגעים הטובים. חשוב לי שתבואו עם ציפיות ריאליות, הילדים שלכם יתנהגו כמו שהם רגילים בדרך כלל. גישה חיובית ודוגמה אישית שלכם ההורים תמיד מצליחות. אני מבטיחה לכם מזכרת שתשמח אתכם בכל פעם שתביטו בה.

הסט כולל מגוון העמדות ומבחר עשיר של תלבושות, אביזרים ורקעים שמתאימים לצילום ילדים ומשפחה.

החבילה הקטנה (בייסיק) מיועדת לשני מבוגרים עם עד שני ילדים מגיל 4 חודשים ומעלה. למשפחה עם יותר מ-2 ילדים אני ממליצה לעשות חבילה גדולה יותר שתאפשר יותר תמונות לכל ילד, ומגוון רחב יותר של העמדות.

בחבילה המורחבת של ה-25 יש לי אפשרות וזמן להתפרע עם מגוון גדול יותר של אביזרים, ולעשות העמדות רבות יותר מכל הסוגים. לצלם כל ילד יותר תמונות לחוד, עם אבא לחוד, עם אימא לחוד, רק הילדים ביחד, וכמובן גם של כולכם ביחד. אתם מבקשים ממני מה שבא לכם.

אני נותנת את כל כולי, ומתאימה עבורכם את הצילומים. אם יש לכם פנטזיה מיוחדת להעמדה ספציפית אתם מוזמנים לבקש ממני ואני אשתדל ליצור אותה עבורכם.

אני בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בצילום ילדים, הסטודיו שלי הוא מהותיקים בארץ בתחום. הציוד המקצועי בסטודיו הוא ברמה הגבוהה ביותר. וכך גם עיבוד התמונות. אני כל הזמן מחדשת ומתעדכנת. חשוב לי שתרגישו בנוח ושתהיה לכם חוויה מהנה ונעימה, ולכן חלק בלתי נפרד מהשירות שלי הוא לעזור לכם בבחירת התמונות, כך שלא תצטרכו להסתבך עם זה לבד בבית.

photofairyצלמת עם כנפיים הינו סטודיו בוטיק. אני מבטיחה לך שמעבר לחוויה, בסוף תצאי ממני עם תמונות שתאהבי ולא תוכלי להפסיק להסתכל עליהן. תמונות פנטזיה שתישאר איתך לתמיד.

לצפייה בגלריית צילומי משפחה